Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.03.2010 19:24:20 

Naruto

Organizace a Týmy
                                                                                                    Organizace a Týmy

Tým 7. - Tým Kakashi,Tým Yamato

Popis: Tým sedmý je asi nám všem nejznámější.Má 4 členy,jejímyž jsou Naruto Uzumaki,Sasuke Uchiha,Haruno Saskura a jejich mistr a jounin Hatake Kakashi.Tento tým jako první prošel zkouškou Hatake Kakashiho.Tento tým ja také pravděpodobně nejsílnější v Konoze.Jeho členové se v průběhu epizod mění.Například po odchodu Sasukeho nastoupil na jeho místo možná né všem známý Sai z ANBU a v období zotavování Hatake Kakashiho po tvrdé bitvě se na jeho místo dostává Yamato,také z již jmenovaného ANBU.Tento tým je všem nejznámější a podle mnoha i nejlepší.  
Tým 8. - Tým Kurenai
Popis: Tento tým je nám všem táké poměrně známý.Má 4...vlastně 5 členů,jsou jimi tři geninové Hyuuga Hinata,Aburame Shino,Inuzuka Kiba a jejich sensei jounin Yuuhi Kurenai + Kibův pes Akamaru.Složení tohoto týmu se táké v průběhu měnilo a to když Kurenai otěhotněla a pak Kakashi převzal její místo a tak se stal mistrem týmu 8.


Tým 10. - Tým Asuma
Popis: Tým 10 je také velmi známý.Jak správný fanda ví má 4 členy.A to tři geniny a jeden jounin.Geniny jsou tedy Yamanaka Ino,Nara Shikamaru, Akimichi Chouji a jouninem je pak mistr Sarutobi Asuma.Jako v předešlých týmech i zde došlo ke změnám.Tentokrát při smrti Sarutobi Asumy jehož místo zaujal na nějakou dobu Hatake Kakashi.


Tým Gai
Popis: Tento tým nese název Gai.Opět se skládá ze tří geninů a jednoho jounina.Třemi genini jsou jak jistě víte Rock Lee,Hyuga Neji a Tenten.Jouninem tohoto týmu je Maito Gai.Tento tým dále patří mezi elitu v Konoze.Zajímavostí je,že tento tým spolu pokračoval i v budoucnosti.Tedy když se stal Neji jouninem a Huňaté obočí a tenten chuuniny.


Kabutův tým
Popis: Tento tým nesoucí název Kabutův tým se skládá ze tří geninů.Těmito geniny jsou Yakushi Kabuto, Tsurugi Misumi, Akadou Yoroi.Dalším členem je pak jounin jehož jméno mi však zůstává utajeno.Tento tým je ze zvukové.


Písečný tým - Tým Baki
Popis: Opravdu silný tým z písčité vesnice skládájící se z potomků čtvrtého kazekageho.Potomky a zároveň členy tohoto týmu jsou Temari,Kankurou a Gaara.Jouninem je tady Baki.
 

Tým Zvučných Geninů
Popis: Tento tým ze zvukové byl v chuninské zkoušce.Tým se skládá z členů jejímž jsou Dosu Kinuta,Kin Tsuchi,Zaku Abumi.Tento tým trénoval Orochimaru.
 

Tým Kamizuru
Popis: Tento tým se skládá ze tří členů z Kamenné Vesnice,kterými jsou Jibachi, Kurobachi a Suzumebachi. Pocházeji z klanu Kamizuru , který ovládá včely.Byli konkurenty pro klan Aburame , který ovládá brouky.                                                                                                                                    
Jirayův tým
Popis: Popis tohoto týmu nebude prozatím úplný...no snad to nevadí...Tento tým se skládá ze 4 členů,jejími jsou Yondaime Hokage,další dva členové jejichž jména mi jsou skryta a mistr Jiraya.Tým je z Listové Vesnice.                                                                            

Yondaimeho tým
Popis: Dnes již zaniklý tým.Jeho členové byli: Hatake Kakashi, Uchiha Obito, Rin a jejich mistr Yondaime hokage (Minato Namikaze).Tento tým z Vesnice skryté v Listí prožil bitvu v Kamenné vesnici.Přesně toto byla ta bitva ve které přišel Hatake Kakashi o oko avšak naopak získal Obitův sharingan,který mu sám Obito daroval.                                                                                

Konohamarův gang>>>Ebisův tým
Popis: Známá skupina dětí z NARUTAs kterými se NARUTO sem tam střetne.Po té, co se stali geniny, se jejich mistrem stal Ebisu a proto se Konohamrův gang vlastně přejmenoval na Ebisův tým.Jeho členy jsou Konohamaru, Udon, Moegi.                                                                      

Zvučná čtyřka-/pětka-šestka/
Popis: Toto je tým ze zvučné vesnice.Pracuje pro Orochimaru.Skládá se ze členů:Kimimaro, Sakon,Tayuya,Ukon,Jiroubou,Kidomaru.Vzaly sebou Sasukeho k Orochimarovy.


Team Hebi
Popis: Tento zajímavý čtyř člený tým se skládá z Karin, Juugo, Suigetsu a jejich mistra Sasukeho.K tomuto týmu se přidal Sasuke po tom co zabil Orochimaru,což tento tým dělá zajímavý pro fanoušky Sasukeho.


Ino-Shika-Cho(Jouninové)

Popis: Tento tým je tříčlený.Jeho členy jsou Yamanaka Inoichi, Nara Shikaku a Akimichi Chouza,což jsou otcové Shikamara, Choujiho a Ina.


Fuujin a Raijin

Popis: Fuujin a Raijin je spíše skupina než tým.Skládá se z bratrů Fuujina a Raijina z Listové vesnice.Tato vtipná dvojka byla uvězněna protože by stále jen žraly.

Zlý ninjové - Janin

Popis: Joninové Jiga, Renga a Ruiga.To jsou členové této skupiny a zároveň tři bratři,kteří převzali kontrolu nad Zeleninovou zemí.

Trojka z klanu Ryuudonin

Popis: Toto je skupina ze Země ohně skládající se z Genshou, Rokkaku a Jakou.

Trojka z klanu Fuuma

Popis: Toto je tří člený tým z Rýžové Země skládající se z Fuuma Kagerou, Fuuma Jigumo a Fumma Kamakiri.Tento tým pravuje pro Orochimara.

Shinobazu

Popis: Shinobasu...aneb Gantestu, Shura, Monju, Doki byla skupina zlodějských ninjů z Lesní země.

Tým Shiore

Popis: Shiore je tříčlený tým skádá z dvou ninjů a Shioreho.Tento tým byl u chuninské zkoušky.Za tento tým se vydává Orochimaru a jeho muži proto,aby se dostaly co nejblíže k Sasukemu.

Shigurův tým

Popis: Členy tohoto týmu tvoří Shigure, Midari a Baiu ze skryté deštové.Tým také byl na chuninských zkouškách...

Oborův tým

Popis: Tento tým,který tvoří Oboro, Mubi a Kagari ze skryté deštové byl na chuninské zkoušce.  

Nidaimeho tým

Popis: Nidaimeho tým má 4 členy,kterými byli Sarutobi, Mitokado Homura, Utatane Koharu,a jejich mistr Nidaime Hokage.Sarutobi se potom stal hokage.Jinak tým je ze skryté listové.

Tým Kegon

Popis: Kegon, Houki a člen jakého neznáme jménem jsou členové tohoto týmu.Tento tým byl také na chuninské zkoušce a pochází ze skryté vodopádové.

ShitenShounin

Popis: Tato skupina pochází z vesnice Takumi.Skupina se skládá z 4 ninjů,kterými jsou Houki, Kujaku, Ryuugan a Suiko.Pokoušeli se o to,aby jejich vesnice patřila mezi nejsilnější ninjovské vesnice.

7 Šermířů z Mlžné

Popis: Členy této skupiny z Mlžné tvořily : Momochi Zabuza, Hoshigaki Kisame, Kurosuki Raiga, Suigetsu,což byl žák.Tuto skupinu proslavilo ovládání mečů.

Legendární Saninové

Popis: Členové týmu:Jiraiya, Orochimaru, Tsunade Tyto tři jsou nazýváni legendárními saniny z Konohy.V dobách kdy byly ještě geninové,tak jejich mistr byl 3.hokage.                                  


ANBU

ANBU, což znamená "Temná strana", je ve skutečnosti zkratka pro Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai  (Volně přeloženo jako "Zvláštní a taktická vraždící skupina"). ANBU pracují přímo pro Kageho. Tito specializovaní ninjové pracují obvykle ve skupinách po čtyřech až pěti členech. Členové nosí masky, které jsou založené na znamení zvěrokruhu. Zvířecí masky, které nosí slouží k utajení jejichi identity a odlišují se tak od normálních shinobi. Nosí standartní uniformy, které se skládají z černého a šedého brnění. Také mají tetování na levém rameni, ženy v ANBU ho mají na pravém, aby se rozeznalo pohlaví mezi členy. Někteří členové nosí,od standartních uniform, černé a bílé pláště.

ANBU chrání vesnici v mimořádném ohrožení, podnikají mise do nepřátelských zemí a vypořádají se s mimořádně silnými ninji. Jsou odpovědní za atentáty a úkoly vyžadující vysoce kvalifikované ninji. Většina ANBU nosí na zádech Ninjaken (Krátké katany) a znají do detailů uspořádání lidského těla. Pomocí Kanashibari no Jutsu (Paralyzující technika) mohou členové ANBU paralyzovat soupeře a ten je pak otevřeně vystaven útoku. S Jigyaku no Jutsu (Technika obrácení času) mohou ANBU získat zprávy, které si už osoba nepamatuje.

 

Vybavení:TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek