Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 14.03.2010 19:24:20 

Naruto

Klany
                                                                                                              Klany
Klany v Listové(konoha):
Hyuuga klan:
Kekkei genkai: Byakugan
Jiné techniky klanu: Různé techniky  Taijutsu
Popis: Hyuuga klan je nyní nejsilnější klan (dříve to byl Uchiha klan)  v Listové. Je velmi respektovaný díky své dědičné schopnosti Byakugan. Klan má složitější hierarchii, je rozdělen na hlavní a vedlejší rodinu. Vedlejší rodina je označena prokletou pečetí. Jako členy klanu můžeme uvést např. Hiashiho, Nejiho nebo Hinatu.
 

Uchiha klan: Kekkei genkai: Sharingan
Jiné techniky klanu: Techniky ohně
Popis: Uchiha klan býval nejsilnější klan(nyní je to Hyuuga klan) v celé Listové vesnici. Díky jeho dědičné schopnosti Sharingan byl všeobecně respektován. Měl například nastarost Listovou vojenskou policii. Ted' však z Uchiha klanu zbyli pouze Itachi a Saskue.Ostatní byli vyvražděni Itachim.
 


Inuzuka klan:Kekkei genkai: Není
Jiné techniky klanu: Techniky se psy
Popis: Klan Inuzuka používá k boji psy, má je však i jako své nejlepší přátele. Členové klanu jsou pojmenováni podle částí psího těla (např. Kiba znamená "tesák"), zatímco psi mají jména podle barev (

např. Akamarovi přísluší červená barva - AKA znamená japonsky červená). 

Yamanaka klan:Kekkei genkai: Není
Jiné techniky klanu: Techniky výměny mysli
Popis: Yamanaka klan je další z klanů. Jeho techniky nejsou příliš známé, mezi ty známé patří Shintenshin no Jutsu a Shinranshin no Jutsu, které slouží pro manipulaci s myslí nepřítele. Stejně jako Nara či Akimichi klan nemá kekkei genkai. Tento klan má v Listové květinářství. Patří sem třeba Ino.

 

Aburame klan:Kekkei genkai: Nemají
Jiné techniky klanu: Techniky s brouky
Popis: Klan Aburame tradičně ovládá brouky. Už jako malé děti se jeho členové obětují, aby se stali chodící schránkou pro brouky. Brouci jsou krmeni chakrou svých hostitelů, za což jim poskytují služby. Patří sem třeba Shino

 

Nara Klan:Kekkei genkai: Nemají
Jiné techniky klanu: Techniky stínů
Popis: Klan Nara tradičně ovládá stíny. Protože nemá žádnou
kekkei genkai, není tak respektovaný jako třeba klan Hyuuga. Někteří členové klanu vynikají taktickými a strategickými schopnostmi, avšak muži z tohoto klanu jsou velmi líní. Panovačným ženám se tito muži velmi líbí (Shikamaru & Temari, Shikaku & Yoshino). 

Akimichi Klan

Kekkei genkai:nemají
Jiné Techniky klanu: různé techniky na zvetšení těla
Popis: Akimachi Klan je opět původem z Listové Vesnice.Jeho členové jsou známí zejména technikou Baika no Jutsu,která jim umožňuje měnit tělesnou stavbu těla...přesněji jim umožňuje stloustnout a přeměnit jejich tělo na obrovskou kouli živé hmoty.
Používaji pilulky Akimichi.  
 


Další klany:
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek